Lekarze Gastroenterolog internista gastrolog gastroenterolog

{'id': 1451, 'name': u'D\u0105browa G\xf3rnicza'} Gastroenterolog
                                       lek. med. Łukasz Firkowski

lek. med. Łukasz Firkowski

Gastroenterolog, Internista

Szpital Specjalistyczny Zagłębiowskie Centrum Onkologii.
Szpitalna 13
Dąbrowa Górnicza

Świetny specjalista z zakresu Gastrologii, miły i uprzejmy, po prostu normalny, ludzki, zawsze porozmawia, chętnie pomoże i wszystko wytłumaczy, nie wali fochów jak inni niektórzy lekarze, osobiście polecam tego lekarza, dziękuję za pomoc panu Łukaszowi i wsparcie w chorobie :) Lekarz godny polecenia !
Opinia dodana przez: Dawid
{'id': 39838, 'name': u'Kra\u015bnik'} Gastroenterolog
                                       lek. med. Artur Oponowicz

lek. med. Artur Oponowicz

Gastroenterolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VITAMED" s.c.
Urzędowska 125
23-200 Kraśnik

Bardzo dobry i przy tym miły i uprzejmy specjalista. Fachowe i kompleksowe podejście do pacjenta. Dokładnie tłumaczy faktyczny stan chorobowy, mało tego- nawet poświęci swój cenny czas żeby zobrazować za pomocą rysunku. Pomimo młodego wieku posiada ogromną wiedzę i w pełni angażuje się w swoją pracę, właśnie takich lekarzy nam trzeba w polskiej służbie zdrowia! Z całego serca polecam Pana doktora jak i oddział gastroenterologii w Łęcznej.
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Wojciech Gietka

Warszawa

Miałem problemy z zaparciami (mężczyzna, 20-parę). Poszedłem do lekarza pierwszego kontaktu. Ten dał mi ogólne zalecenia typu: dieta, sport, 1 szklanka ciepłej wody na czczo, w razie czego herbatki na zaparcia lub wlewki doodbytnicze. Dał mi też skierowanie do gastrologa. Odżywiałem się dobrze, sport uprawiałem regularnie (pływanie 3 razy w tygodniu) zatem coś było tu nie na rzeczy. Wstajesz z rana idziesz do toalety i nie możesz się normalnie wypróżnić. ...

dr hab. n. med. Krystyna Kłosowska-Kapica

Gabinet Lekarski
23-200

Wspaniała Osoba która się naprawdę zna na tym co robi, Gdyby wszyscy byli tacy jak Pani Doktor Krystyna! Najlepsza!
Opinia dodana przez: Klucho

lekarz Beata Mroziak

zzoz
Oświęcim

Świetny fachowiec. Angażuje się w pomoc dla pacjenta jakiej potrzebuje i robi wszystko by pomóc, co daje duże poczucie bezpieczeństwa. Jest skuteczna w swoim działaniu. Miła, kulturlna, rzetelna, dokładna, cierpliwa i ma niesamowity dar przekazywania informacji pacjentowi o jego stanie w bardzo taktowny sposób. Szpital z pewnością jest dumny z takiego pracownika.

lek. med. Dariusz Kąkol

Gastrolog, Internista

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

Wspaniały, wykwalifikowany i serdeczny lekarz przejmujący się losem pacjenta.

lekarz Tomasz Bobiński

Ostrołęka

Doktor Bobiński to wspaniały zaangażowany Lekarz z powołania. Bardzo pomógł mojemu mężowi z zapaleniem uchyłków. Nie zlekceważył problemu. Dzięki Doktorowi stan męża uległ szybkiej poprawie. Dziękujemy Doktorze
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Janusz Stasiak

Gastroenterolog, Gastrolog

Porażka, rejestracja na godzinę to nieporozumienie, po godzinie czekania wchodzi ktoś z ulicy. Po co cała ta rejestracja? Lekarz to za dużo powiedziane. Raczej naciąga na witaminy, widać z oczu że człowiek nieszczery. Nie polecam, chyba że ktoś chce tracić swój czas i pieniądze.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Andrzej Bieganowski

Damian
Warszawa

Pelny profesjonalizm + bardzo ludzkie , cieple podejście do pacjenta , ktorym jest moj schorowany mąz. Skutecznie działające leki. Polecam.
Opinia dodana przez: berna8

dr n. med. Ewa Waszczuk

Internista, Gastrolog

Żelazna 34 pok.206
53-428 Wrocław

Chodziłem po wielu lekarzach, Gastrologach aż w końcu trafiłem na tę Panią, kompetentna osoba, na bieżąco siedzi w temacie choroby, gorąco polecam
Opinia dodana przez: Człowiek

lek. med. Małgorzata Łuszczyna

Medicers Centrum Medyczne
Tużycka 31
03-683 Warszawa

Witam, Dr. Malgorzata Łuszczyna - Lekarz z olbrzymim doświadczeniem, zaangażowaniem (wcześniej nie trafiłem na tak ludzkiego lekarza) pasja do tego co robi, po drugiej stronie widzi człowieka i chce mu pomóc. Do Pani dr. Małgorzaty Łuszczyny trafiłem całkowicie przypadkowo-po 7 miesiącach leczenia się u innego internisty- onkologa w prywatnej klinice-(na dzień dzisiejszy stracił mi ten czas leczenia) Do dr Małgorzaty trafiłem z waga 55 kg przy wzroście 183 (straciłem 20kg). ...
Opinia dodana przez: RAFAŁ

lekarz Krzysztof Beszter

Mickiewicza 23
43-300 Bielsko-Biała

Nie polecam. Przyszłam po pomoc a po ok 20 minutach kiedy gadalam mam wrażenie sama do siebie, a doktor cały czas ziewal, dowiedziałam się, że nie ma lekarstwa na moje dolegliwości. Nawet nie dostałam wskazówek co może zmienić w swoim stylu zycia itp. Nic nie wniosła ta wizytą prócz dobrej sumki która zostawiłam, tylko za to by wyjść z niczym i nadal zwijać się z bólu...

dr n. med. Patryk Smoliński

Prywatna Praktyka, ul.Róży Wiatrów 9a
Wrocław

Źle traktuje personel medyczny. Niestety w tym wypadku poziom wykształcenia nie idzie w parze z poziomem kultury osobistej.
Opinia dodana przez: Ewa

dr Tomasz Kochanowski

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

al. Piastów 65/10A
70-332 Szczecin

Świetny lekarz. Doceniam zaangażowanie i bardzo dobre podejście do pacjenta. Pan doktor jest bardzo pomocny i sympatyczny.
Opinia dodana przez: Paweł N

lekarz Marek Wojtkowiak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Nucleus" Przychodnia Specjalistyczna
Kobielska 13
04-359 Warszawa

Po raz pierwszy bylam u pana dr.a dwa lata temu. Ujal mnie kultura, cierpliwoscia, starannie wypytal o wszystko, przedstawil plan leczenia. Teraz wybieram sie ponownie. Po odwiedzeniu kilku warszawskich gastrologow wracam do tego dr. a .Polecam
Opinia dodana przez: ola

lek. med. Antoni Gugulski

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

Uważam,że to najlepszy lekarz w tej dziedzinie! Byłam u kilku lekarzy w całej Polsce i on jako jedyny dopasował mi idealnie leki, postawił właściwą diagnozę. Gdyby nie Pan Doktor pewnie nie pisałabym teraz tej opinii. Dziękuję !
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Dariusz Giezowski

Gastroenterolog, Gastrolog

ZDROJOWA Clinic Lubuskie Centrum Gastroenterologii i Hepatologii Dariusz Giezowski
Zdrojowa 2
65-142 Zielona Góra

Znakomity lekarz. Bardzo życzliwy, empatyczny. Duża wiedza i fachowość. Zabieg kolonoskopii i gastroskopii przeprowadził perfekcyjnie. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Narcyz

dr Krzysztof Kamiński

Gorlice

Dobry, kompetentny lekarz. Wywiad, badanie , bezstresowa gastroskopia przebiegły zgodnie z moimi oczekiwaniami. Lekarz ładnie pokazał i wytłumaczył co jest nie tak i co dalej zrobić.

dr n. med. Przemysław Besser

Gastrolog, Gastroenterolog

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

POLECAM! leczę się u Doktora Bessera ponad 10 lat i zawdzięczam mu życie i zdrowie. Leczy całego człowieka a nie zajmuje się tylko jednym organem pacjenta, robi to na podstawie wynikow zleconych badan. Lekarz z powolania

dr n. med. Krzysztof Janik

ulica Szymanowskiego 3A/22
42-200 Częstochowa

Witam Przestrzegam wszystkich ludzi przed tym Panem.To osoba ktorej tylko zalezy na kasie.Prawie mnie wykonczyl wraz ze swoja ekipa z Zawodzia . Zamiast podac mi krwe przy ciezkiej anemi chcieli mnie leczyc Ascoferem.Poprostu paranoja.